Skip to content

O nas

         Od wielu lat produkujemy i kreujemy przestrzenie we wnętrzach jak i na zewnątrz. Kierując się wieloletnim doświadczeniem i przyjętymi wartościami stworzyliśmy markę, która z jednej strony ułatwia życie, a z drugiej cieszy nowoczesnymi rozwiązaniami. Rozumiemy naszego klienta, bo jego oczekiwania są nam najbliższe.

 

GRILL BOX/ KUCHNIA ZEWNĘTRZNA

        Kuchnia zewnętrzna jest zabudowana, więc niezależnie od pogody można biesiadować. Spędzając czas na świeżym powietrzu możemy jednocześnie korzystać z kuchni, grilla, kina domowego i mieć zawsze pod ręką schłodzone napoje. W sezonie jesiennym możesz przyrządzać grzane wino i się nim delektować.

        Korzyści płynące z posiadania kuchni w ogrodzie są ogromne. Jeśli chcesz posiadać wysokiej jakości spersonalizowaną kuchnie ogrodową, która stanie się idealnym miejscem spotkań na świeżym powietrzu – zachęcamy do skorzystania z naszych projektów.

o nas foto

 

BALUSTRADY SZKLANE

        Balustrady szklane, wykonane z bezpiecznego szkła laminowanego, hartowanego VSG ESG. Balustrady posiadają estetyczne okucia ze stali nierdzewnej. Mocowane są punktowo lub w systemie liniowym. Wykonujemy także balustrady mocowane na słupkach ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szklanym. Ze względu na rodzaj montażu sprawdzą się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

o nas zdj 2
logo-white

Oferujemy kompleksową obsługą klienta od pomiaru, przez projekt, produkcję aż po montaż. Deglass znajduje się w centrum Polski – mamy wszędzie blisko! Posiadamy własny transport co pozwala nam na realizacje w każdym zakątku naszego kraju.

ul. Leśna 4a Osiek Mały 62-613